KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12023092
nr 1202 3092
Ulf Lundkvist
(f. 1952), Sverige
Tusch, Assar, signerad, 29x21 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:26:45
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ulf Lundkvist
Läs mer om Ulf Lundkvist